Kids Jigsaw Puzzles

Kids Jigsaw Puzzles 1.0

Puzzle dla dzieci, wspaniałe układanki dla dziecka w każdym wieku! Dziecko może układać piękne obrazki na telefon i tablet.

Puzzle dla dzieci, wspaniałe układanki dla dziecka w każdym wieku! Dziecko może układać piękne obrazki na telefon i tablet.

Kids’ Jigsaw Puzzles - puzzle dla dzieci za darmo. Najlepsze gry dla dzieci w każdym wieku, zaczynając od 3 roku życia Twoje dziecko może uczyć się przez zabawę. Jigsaw Puzzle dla dzieci to wspaniałe gry dla dziewczynek i chłopców, maluchów w każdym wieku. Nie ma znaczenia czy uczycie się z dzieckiem w domu, czy Twoje dziecko jest w wieku przedszkolnym, szkolnym, czy nieco starsze. Udało nam się stworzyć najlepsze puzzle dla dzieci. Dzięki różnym poziomom trudności nasze gry dla dzieci, to najlepsze puzzle dla najmłodszych i starszych dzieci.

Zastanów się co było Twoją najepszą dziecięcą zabawą? Na pewno układanki były na tej liście! Jak wiesz układanie klocków to nie tylko zabawa, to także gry edukacyjne dla dzieci.

Układanki dla dzieci przyjmują różne formy, jedną z nich są puzle. Dzisiaj oddajemy w Twoje ręce puzle dla dzieci. Dzieci uwielbiają zagadki, zagadka zawsze zmusza dziecko to intensywnego myślenia, szukania skojarzeń i sięgania głęboko do tego co już wie i jak może to połączyć.

Puzzle dla dzieci zostały ułożone w kilku kategoriach: zwierzęta, bajkowy świat, gry dla chłopców, gry dla dziewczynek, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje.

Puzzle to świetne gry edukacyjne dla dzieci, a także wspaniała zabawa i nauka. Dziecko z jednej strony ma przed sobą zagadki w postaci rozrzuconych klocków układanki, z drugiej strony musi się uczyć kojarzyć, pracować dokładnie i systematycznie, aby na końcu zobaczyć nagrodę! Piękny obrazek, które samo ułożyło. Puzzle to gra edukacyjna, która bawi i uczy Twoje dziecko, dlatego tak doceniamy gry kreatywne i gry dla dzieci.

Puzzle dla dzieci

✨ 83 układanek, w tym 10 z nich jest za darmo

✨ Kategorie i układanki dla dzieci: zwierzęta, bajkowy świat, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje

✨ Układanki tematyczne: puzzle dla dziewczynek, puzzle dla chłopców oraz puzzle dla najmłodszych dzieci

✨ Różne poziomy trudności: od 6 do 49 elementów

✨ Blokada przez przypadkowymi zakupami

✨ Darmowa wersja zawiera 10 pięknych układanek, możesz odblokować pozostałe dokonując zakupu w aplikacji.

Najczęściej pobierane Logiczne na Android

Więcej
Kids Jigsaw Puzzles

Download

Kids Jigsaw Puzzles 1.0

Opinie użytkowników o Kids Jigsaw Puzzles